NB!! VÕIMALUS LASTA SAATA KAUP KOJU,POSTIKULU MAKSAB KAUBA SAAJA.KAUBA SAADAME ELS14-GA VÕI SMART POSTIGA KUNI 60CM PAKK . KAUBA EEST TULEB TASUDA ENNE KUI KAUBA TEILE SAADAME, ÜLEKANDEGA MEIE PANGAKONTOLE.ELS14 POSTIKULU TASUTAKSE OTSE KULLERILE.

Tellimused mis ületavad130.-EUR-i,saadame teile koju kätte tasuta.

Kehtib ainult lisa-allahindluseta toodetele ning tavamõõtmelistele pakkidele Eesti Postiga  või Smardiga saates!!!

 

 

 

TELLIMUST TEHES MÄRKIGE PALUN KINDLASTI OMA AADRESS(koos indeksiga!!!),EES JA PEREKONNANIMI JA TELEFONINUMBER(vajalik paki saatmisel),

Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

TELLIMUSED SAATKE: E-MAILILE VÕI KASUTADES LEHE ALL OLEVAT OTSE TELLIMUS KASTI ,LISA INFORMATSIOON 4731039  KAUPLUSE TELEFONILT .KUI KAUP ON OLEMAS SAADAME TEILE E-MAILILE ARVE MIS TULEB TASUDA JA PEALE SEDA POSTITAME KAUBA KOHE ESIMESEL VÕIMALUSEL NING INFORMEERIME SELLEST KA TELLIJAT .KUI ANTUD TOODE ON LÄBI MÜÜDUD ANNAME SELLEST SAMUTI TEADA.NB!FIRMA JÄTAB ENDALE ÕIGUSE TEHA MUUDATUSI HINDADES

  

  

NB! Tellimustega mis saabuvad reedel peale kella 15,laupäeval ja pühapäeval tegeldakse esmaspäeva hommikul.

Peale raha laekumist meie arvele paneme esimesel võimaluse(tavaliselt samal päeval ,kui makse on laekunud enne 17-00) kauba teele.

Kaupa hoiame kinnikuni arvel näidatud maksetähtajani (7 päeva),peale seda ,kui ei ole toimunud arve laekumist,automaatselt arve annulleeritakse ja kaup läheb uuesti müüki.

Ei kehti juhul kui ostja on meiega sõlminud eraldi kokkuleppe.

Tellimuse esitamine meilile  ehitus@sambla.ee

  

Lisa informatsioon 4731039 VÕI 56474227

  

NB!!Juhul kui toode mingil põjusel teile ei sobi vahetame me selle välja uue teie poolt valitud toote vastu.

Juhul kui sellist toodet ei ole mis kliendile sobib siis maksame (kasutamata ja etikettidega)kauba eest teile raha tagasi.Postikulu ei tagastata.Kaup ei tohi olla mingil moel rikutud.

Kui kaup mingil muul põhjusel ei sobi on see võimalik meile tagastada 14 päeva jooksul.Kohe kui kaup on jõudnud meieni,kanname teile arvele raha tagasi,postikulu ja tagasi saatmise kulu ei tagastata!

Toode peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Kui tagastamisele kuuluva kauba väärtus on halvenenud, tuleb ostjal väärtuse halvenemine hüvitada. Kui tagastamisele kuuluv kaup on rikutud või seda on kasutatud, tuleb ostjal endal kaup kinni maksta.

Kõikidele toodetele kehtib garantii vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

NB!!Valgustite vastuvõtmisel kontrollige kindlasti nende seisukorda. Juhul kui valgustid on transpordi käigus purunenud või riknenud, palume see fikseerida postitöötaja juuresolekul, teavitada meid telefoni või e-maili teel   ning me  saadame Teile uued valgustid  

 

VEAD

Kui te leiate meie kodulehel trüki- või faktivigu siis me oleme väga tänulikud sellelaadse info eest. Ka muud toredad mõtted ja ettepanekud saavad heal meelel vastu võetud